CHYSTÁTE SA ZBAVIŤ PLIENOK TOTO LETO?

Pridajte sa do nášho kurzu a podpornej skupiny na facebooku

Bez plienok a bez stresu so zľavou 40% do 20.6.2024

 

Pozvánka na Montessori pobyt

Ako dieťa som milovala tábory. Od svojich 6 rokov až do konca strednej školy som nevynechala hádam ani jedno leto. Keď som pred dvomi rokmi našla ponuku Montessori pobytov pre rodičov s deťmi, ktoré organizuje Erika Župová z O.z. Mama poď sa hrať a videla som v ponuke aj Zaježovú, miesto, kde som bola kedysi dávno v tábore, hneď som mala jasný plán. Sem vezmem rodinu!

rusavaStráviť predĺžený víkend v krásnej prírode, nevariť, len oddychovať a užívať si celodenný program, ktorý vymyslí a nachystá niekto iný ako ja, to znelo naozaj lákavo.

Erika, vždy usmiata inštruktorka s Montessori vzdelaním a mnohými praktickými skúsenosťami, pripravila inšpiratívny program nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Aj tie najmenšie deti sa mohli s kamarátmi do sýtosti vyblbnúť na čerstvom vzduchu, v lese, na lúkach, pri potoku, pri zvieratkách. Piekli sme koláče, presýpali, prelievali, maľovali na papier aj na seba, tvorili, tancovali, spievali, hrali sa, spúšťali sa na lanovke, opekali, … Pobyt mal len pár dní, ale bol nabitý tvorivou zábavou a oddychom. A to všetko s nenásilným využitím pedagogiky Montessori a princípov rešpektujúcej výchovy.

Aj túto jeseň Erika organizuje Montessori pobyt, tento raz na Morave. Témou budú stromy a jesenná príroda. Ďalší potom na začiatku decembra s predvianočnou a mikulášskou témou. Ak máte čas a chuť, určite sa prihláste čím skôr, kým sú voľné miesta. Bližšie info o pobyte, termíny a prihlášku nájdete na webe www.mamapodsahrat.sk.

 

Autor: Jarka
Montemama