CHYSTÁTE SA ZBAVIŤ PLIENOK TOTO LETO?

Pridajte sa do nášho kurzu a podpornej skupiny na facebooku

Bez plienok a bez stresu so zľavou 40% do 20.6.2024

 

Poznáte pani Štarkovú?

Pani Štarková je jedna pozoruhodná žena, o ktorej by ste určite mali vedieť.

Vďaka nej sa montessori dostalo a stále dostáva do mnohých domácností. Už dlhé roky organizuje po Slovensku kurzy pre rodičov, budúcich rodičov, starých rodičov a vlastne všetkých, ktorí sa zaujímajú o detský svet. Niekde na začiatku našej montessori cesty sme sa s ňou stretli aj my a stretávame sa s ňou stále. A ako začiatok spoznávania montessori sveta ju veľmi odporúčame. Kurzy môžete absolvovať v ľubovolnom poradí hneď po tom, ako u nej absolvujete úvod – Aktivity každodenného života a Rozvíjanie zmyslov. Vždy sa v priebehu jedného dňa ponoríte do úžasného detského bádania, zažijete niekoľko AHA momentov a opakovane si poviete, prečo to nás neučili takto…

A o tom je montessori. O spoznaní premyslených pomôcok určených na detské bádanie. Pochopíte, že ružová veža a hnedé schody nie sú obyčajné stavebnice a geometrické telesá sú kľúčovým materiálom nielen v geometrii ale aj v chápaní sveta.

Zažiť takýto deň naozaj stojí za to. Hneď po absolvovaní úvodných kurzov sa môžete vydať za poznaním, ako vznikol vesmír a ako sa menil život na zemi.

Montessori je v prvom rade o nadšení, a to dokáže pani Štarková posúvať na priehrštia.

Kurzy sú zamerané na deti od narodenia do približne 12 rokov, takže sa na nich dozviete aj to, ako si zábavne  poradiť s nudným učivom základnej školy. A spoločné učenie sa môže ľahko zmeniť na spoločné spoznávanie a fascináciu svetom a jeho pravidlami.

Aktuálne kurzy a prihlasovanie nájdete vždy tu.

Len pripomíname, že najprv sa treba zúčastniť prvých dvoch stupňov. Veríme že si vyberiete.